II Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси відбудеться у м. Львові з 20 по 31 жовтня 2016 року  | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
II Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси відбудеться у м. Львові  з 20 по 31 жовтня 2016 року 
Криса Олег
II Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси відбудеться у м. Львові з 20 по 31 жовтня 2016 року 
Положення
3 серпня 2016, середа
Поширити у Facebook


II Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси відбудеться у м. Львові (Україна) в період з 20 жовтня по 31 жовтня 2016 року.

Засновником конкурсу є Громадська організація «Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики».

Вік конкурсанта повинен бути не менше 15 і не більше 29 років на момент відкриття конкурсу. Реєстрація учасників буде відбуватися в приміщенні оргкомітету 20 жовтня  2016 року. Жеребкування відбуватиметься в приміщенні оргкомітету 21 жовтня 2016 року.

Умови і терміни подачі заявок:
Заявку на участь у конкурсі можна подати як в електронному вигляді  (info@olehkrysa-competition.com), так і поштою.
 
Кінцевий термін подачі заявок для участі в конкурсі 10 серпня 2016 року.
До заявки необхідно додати наступні документи:
    • Копію паспорта або свідоцтва про народження, що підтверджують вік кандидата;
    • Кольорові фотографії, бажано в цифровому форматі (роздільна здатність 300 dpi), включно одне фото крупним планом (розмір 13х15), яке б підходило для публікації;
    • Копію документів щодо нагород на інших конкурсах;
    • Рекомендація знаного скрипкового виконавця чи педагога;
    • Коротка творча біографія учасника;
    • Невідредагований запис програми у форматі DVD, яка записана в період з 01.06.2015 року по 01.07.2016 року. При цьому, кожний окремий твір повинен бути записаний повністю, без монтажу, від початку до кінця. Але твори можуть бути записані в різні дні.
Прослуховування DVD записів і допуск кандидатів до I-го туру буде здійснено кваліфікованою комісією, запрошеною організаційним комітетом конкурсу (надалі – оргкомітет). Оргкомітет повідомить кандидатів про участь у I-му турі конкурсу не пізніе 10.08.2016 року.

Програма відбору:
1. Й. С. Бах. Partita № 3 in E major BWW1006a для скрипки соло (Preludio) або (Loure) або (Gavotte en Rondeau)
2. Н. Паганіні. Один з каприсів op. 1

Лауреати міжнародних конкурсів, що входять до EMCY (Європейська асоціація музичних конкурсів для молодих музикантів) або WFIMC (Всесвітня федерація міжнародних конкурсів), допускаються до участі без попереднього відбору. У такому випадку, замість DVD-запису необхідно прикріпити до заявки документи, що підтверджують участь у конкурсах, які входять до EMCY або WFIMC.

Матеріали, представлені на конкурс не повертаються. Оргкомітет, надсилає кандидату підтвердження про отримання заявки. Заявки, оформлені неналежним чином або надіслані без вищезазначених документів, до розгляду не приймаються.

Оргкомітет залишає за собою право вимагати у кандидатів додаткову інформацію.

Вся інформація, розміщена на офіційному сайті конкурсу, є коректною на момент публікації. Оргкомітет залишає за собою право вносити зміни, якщо того будуть вимагати обставини, але не пізніше ніж за два місяці до початку конкурсу. У випадку виникнення розбіжностей у прочитанні тексту і умов між україномовною, російськомовною та англомовною версіями, правильною є україномовна версія.

Вступний внесок:
Вступний внесок здійснюється в перший день прибуття на конкурс.

Одночасно з подачею заявки кожен учасник повинен здійснити вступний внесок, який не повертається, в розмірі 100 євро, або суму в доларах або у гривнях, яка еквівалентна вказаній сумі в євро відповідно до курсу Національного банку України на день оплати.

Учасник повинен здійснити внесок на розрахунковий рахунок Громадської організації «Мистецьке об’єднання «Світ класичної музики» (м. Львів).

Реквізити:
ЄДРПОУ 38099051
у євро: р/р 26005053810214 у ЗГРУ КБ “ПРИВАТБАНК” м. ЛЬВІВ МФО 325321
у гривнях: р/р 26005060880408 у ЗГРУ КБ “ПРИВАТБАНК” м. ЛЬВІВ МФО 325321

Призначення платежу: Вступний внесок за участь у конкурсі

Страхування та інші документи:
Конкурсанти і їх концертмейстери зобов’язані самостійно застрахувати себе і інструменти на час проведення конкурсу. Кожний учасник зобов’язаний при в’їзді в Україну задекларувати свій інструмент митним органам. Якщо учасник грає на орендованому інструменті високої вартості, він повинен мати відповідний документ, який підтверджує право його використання.
Конкурсанти, що отримали запрошення на конкурс і які проживають в країні, що має візовий режим з Україною, повинні самостійно звернутися в посольство (консульство) України для оформлення візи. Оргкомітет не забезпечує конкурсантів, їх концертмейстерів і інших осіб, що їх супроводжують, будь-якими видами страхування.

Премії та нагороди:
Оргкомітетом міжнародного конкурсу визначено чотири премії та п’ять спеціальних нагород для учасників конкурсу:
    • 1 премія – 20 тис. євро.
    • 2 премія – 15 тис. євро.
    • 3 премія – 10 тис. євро.
    • 3 спеціальні нагороди по 1 тис. євро.

В  залежності від досягнутих результатів і в межах встановленої кількості  премій журі має право: присудити не всі премії або поділити премії між конкурсантами (крім гран-прі). Всім учасникам II-го туру вручаються почесні дипломи учасника міжнародного конкурсу. За згодою з оргкомітетом є можливим встановлення додаткових премій іншими державними, комерційними, громадськими чи творчими організаціями як українськими, так і зарубіжними. Такі премії повинні бути узгоджені з оргкомітетом до початку конкурсу.


Фіналісти конкурсу та їх концертмейстери зобов’язані взяти участь в церемонії закриття конкурсу і концерті лауреатів. За погодженням з оргкомітетом переможець конкурсу (гран-прі) і лауреати перших трьох премій зобов’язані взяти участь у двох безоплатних концертах на користь III-го міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси.

Церемонія закриття конкурсу, вручення нагород лауреатам і гала-концерт лауреатів конкурсу відбудеться 30 жовтня 2016 року.

Порядок проведення конкурсу:
Конкурс складається з трьох турів: I; II; III (фінал).

Всі тури конкурсу є відкритими для публіки. Всі твори повинні виконуватись напам’ять, за винятком виконання капрису Мирослава Скорика в І турі, сонати в II турі і концерту Віталія Губаренка у фіналі.
Порядок виступів конкурсантів в I-му турі визначаєтьс жеребкуванням і зберігається протягм всього конкурсу. В окремих випадках, у зв’язку з хворобою конкурсанта або іншими форсмажорними обставинами, голова журі може прийняти рішення про зміну порядку виступів.

Під час проведення конкурсу оргкомітет забезпечує учасникам на кожному з етапів одну безкоштовну репетицію з піаністом-концертмейстером і одну безкоштовну репетицію з оркестром. Кандидати можуть приїхати на конкурс з власним концертмейстером. Конкурсантам будуть надані класи для репетицій і час для акустичної репетиції перед кожним туром на сцені концертного залу, де  буде проходити конкурс.
Всі тури конкурсу можуть записуватися для наступних трансляцій і видань на аудіо і відео носіях. Конкурсанти зобов’язуються підписати документ, який підтверджує відсутність претензій на використання оргкомітетом і його уповноваженими представниками вищевказаних матеріалів. Оргкомітет і його уповноважені представники не несуть фінансових зобов’язань перед конкурсантами за використання отриманих матеріалів. Конкурсанти не можуть контактувати чи розмовляти з будь-ким з членів журі під час участі у  конкурсі. Будь-яке порушення цього правила може призвести до дискваліфікації конкурсанта. Результати кожного туру конкурсу оголошуються після його закінчення. Рішення журі конкурсу є остаточними і перегляду не підлягають.

Програма конкурсу
І тур (22, 23 жовтня 2016 р):
ІІ тур (25, 26 жовтня 2016 р.):
IІІ тур (28, 29 жовтня 2016 р.):


Журі:
Голова журі – лауреат міжнародних конкурсів, професор Олег Криса.
Склад членів міжнародного журі буде оприлюднений перед відкриттям конкурсу.

Проживання та  проїзд:
Учасники та їх концертмейстери повинні прибути на конкурс за власний рахунок. Під час проведення конкурсу оргкомітет пропонує для учасників та їх концертмейстерів житло (готелі, гуртожитки, квартири):
Одномісні номери — від 250 грн / доба,
Двомісні — від 300 грн / доба
Номери “Люкс” — від 400 грн / доба
Організатори конкурсу також можуть забронювати номери в готелях м. Львова за бажанням учасників та супроводжуючих осіб.




Діячі мистецтв: Олег Криса
Конкурс (фестиваль): Міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси
Джерело: olehkrysa-competition.com



Інші:

ВЕЛИКИЙ КОНЦЕРТ З ПОЗИТИВОМ
21 вересня у Національній філармонії відкриватимуть світ музики львівської композиторки Любави Сидоренко
З нагоди 100-річчя Українського Радіо його Заслужений академічний симфонічний оркестр вирушає в тур містами України
19 вересня виповнюється 82 роки видатному українському композитору, педагогу Євгену Станковичу
20-21 вересня Всеукраїнська прем’єра вистави Євгена Лавренчука «...І всі-всі-всі» Maidan story
У Львівській філармонії розпочинаються 30. «Контрасти»
У Полтаві відбудеться історична премʼєра Третьої симфонії Бориса Лятошинського
Івано-Франківська обласна філармонія імені Ірини Маланюк відкриває ювілейний 85-й сезон
Канадська диригентка Кері-Лінн Вілсон стала головною диригенткою провідного камерного оркестру України "Київська Камерата"
Прем'єри і квіти - у Запорізькій обласній філармонії яскраво відкрили ювілейний концертний сезон
Львівський органний зал запрошує на концерти при свічках
Українські сакральні піснеспіви XVIII століття звучатимуть в українській Лаврі
Ретроспективні програми Івано-Франківського міжнародного фестивалю короткого метру 4:3
В Одеському оперному театрі відбудеться вечір балету
Шевченківська премія потребувала оновлення: про зміни пояснює голова комітету Євген Нищук
Український музей сучасного мистецтва / UMCA та Український Дім відкривають велику музейну ретроспективу Тіберія Сільваші
Композитор, що пережив окупацію Херсона
Фестиваль одного дня: Arnold Schönberg 150
Загинув Сергій Павліченко – майстер народних музичних інструментів
Фестиваль української камерної музики у Кельні оголосив програму
“Вціліле”
«Острів скарбів» - трилер для усієї родини
Помер директор Дніпровського театру опери та балету Костянтин Пінчук
IX Фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері»
“О’кей, Мойшо!”
“Аполлон у масці” у Львівському органному залі: шведська класика зазвучить українською
НАЦІОНАЛЬНА ФІЛАРМОНІЯ ВІДКРИВАЄ 161-й СЕЗОН СВІТОВОЮ ПРЕМ'ЄРОЮ
XХVІ Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії»
Співак і волонтер Віктор Бронюк очолив Вінницьку філармонію. Які плани має?
Мистецтво Харкова у Франківську
Львівська філармонія анонсує у вересні концерти нового сезону
Національна філармонія України розпочинає свій 161-й сезон
На фронті загинув актор Дніпровського національного театру Андрій Касьянов
Осінь у Львівському органному залі: 45 подій у вересні!
Ювілейні «Дні Української Музики у Варшаві»
Вереснева афіша Національної опери України
Зупинилося серце Юрія Зільбермана – багаторічного очільника Vladimir Horowitz Piano Competition.
Херсон - “Місце сили”
«АЗОВСТАЛЬ. Полонені. Заручники війни»
Фестиваль класичної музики «Mariupol Classic»
      © 2008-2024 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
002.jpg